OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 27 CZERWCA 2021 R.

NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 27 CZERWCA 2021 R.

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację i przeprowadzenie Pogódzkiego Parafialnego Grilla Rodzinnego.
  2. Z dniem 23 czerwca br. Ksiądz Biskup Diecezjalny zniósł dyspensę od udziału w niedzielnej Mszy św.
  3. We wtorek obchodzimy nasz odpust parafialny ku czci Św. Ap. Piotra i Pawła. Msze św. będą o 9.30 i uroczysta Suma Odpustowa o 18.00, którą odprawi ks. Marcin Kunda.
  4. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy: ks. Dawid w środę a ks. Proboszcz w piątek od godz. 9.00.
  5. W okresie wakacyjnym zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu w piątki od 15:00 do 17:00 i na różaniec online w środy o godz. 20:30.
  6. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma oraz zaopatrzyć się w darmowe broszury edukacyjne „Dzieci w wirtualnej sieci” i „Gdy dziecko pyta o seks”, przygotowanych przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii.