OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 2 LIPCA 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 2 LIPCA 2023 R.

  1. Dzisiaj przed kościołem odbywa się zbiórka na rehabilitację  Wojtka Grosza.
  2. Uczniów, którzy ukończyli klasę siódmą i chcą rozpocząć przygotowanie do bierzmowania zapraszam po odbiór indeksów i deklaracji.
  3. W tym tygodniu przypadaj dni eucharystyczne I Czwartek – nabożeństwo za kapłanów, kleryków i o nowe powołania po Mszy św. o 18:00 i I Piątek miesiąca – nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Jezusa po Mszy św. o 18:00. Okazja do spowiedzi w piątek od 16:00 do 16:30.
  4. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 18:30 do 20:00 i różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na parafialne inwestycje – wykonanie elewacji domu przedpogrzebowego.
  6. Wójt Gminy Liniewo zaprasza na otwarcie Centrum Rekreacyjnego w Liniewie (po byłym torowisku PKP), połączone z Rodzinnym Festynem Integracyjnym „Dzień Sąsiada”, które odbędzie się w niedziele 9 lipca godzinie 15:00.