OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 21 CZERWCA 2020 R.

 1. Dzisiaj po Mszy św. o 12.30 odbędzie się próba śpiewu dla kandydatów do bierzmowania.
 2. Próby dla dzieci przed I Komunią św., odbędą się w poniedziałek i czwartek o 18.30 oraz w niedzielę po Mszy o 11.00.
 3. We wtorek o godz. 15.00 odbędzie się spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i ich świadków.
 4. We wtorek i środę biuro parafialne będzie nieczynne.
 5. W środę, w uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela na Mszy św. o godz. 18.00 nasza młodzież otrzyma sakrament bierzmowania z rąk J.E. Ks. Biskupa Arkadiusza Okroja. Zapraszamy na tę uroczystość wyjątkowo tylko młodzież orasz ich rodziców i świadków. W związku z tą uroczystością Msze św. z godz. 17.00 zostaną odprawione o godz. 16.00.
 6. Msze św. na zakończenie roku szkolnego zostaną odprawione w Głodowie w czwartek o 15.00 a w Pogódkach w piątek o 7.30.
 7. Nasze parafialne rekolekcje, przełożone z Wielkiego Postu, odbędą się od piątku do niedzieli. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi w piątek, i sobotę o 18.00 i w niedziel na każdej Mszy św. Poprowadzi je dla nas ks. Jacek Sosnowski, notariusz Kurii Diecezjalnej. Zachęcamy do udziału, abyśmy umocnili naszą wiarę w tych trudnych czasach.
 8. Zapraszamy wszystkich rodziców ministrantów, dzieci i młodzieży należących do scholii oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży na spotkanie w piątek o godz. 16.00 w kościele w sprawie półkolonii parafialnych.
 9. W sobotę o godz. 10.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. przystąpią po raz pierwszy do spowiedzi św.
 10. W przyszłą niedzielę w wigilię odpustu parafialnego Świętych Apostołów Piotra i Pawła o godz. 18.00 odbędzie się koncert ewangelizacyjny zespołu Na Cały Głos. Zapraszamy do wspólnego przeżycia całymi rodzinami wieczoru radości i uwielbienia. Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie online na naszym parafialnym Facebook-u. Wstęp wolny. Transmisja koncertu będzie prowadzona „na żywo”.
 11. Od przyszłej niedzieli nie będzie Mszy św. o 12.30. Ponawiamy zachętę do przyjmowania Komunii św. na rękę.
 12. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w naszych rodzinach codziennie o 20.30. Transmisje różańca on-line z naszego kościoła będą w piątki.