OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 20 CZERWCA 2021 R.

NA XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 20 CZERWCA 2021 R.

1. Od przyszłej niedzieli w kościołach może być zajęte 75% miejsc, nie wliczając to osób zaszczepionych. Nadal jednak obowiązuje konieczność zakładania masek wewnątrz kościoła.
  2. W ubiegłą niedzielę na budowę nowej kostnicy zebraliśmy 4.361 zł. Serdecznie dziękujemy za te ofiary.
  3. Zapraszamy dziś od 16:00 na Pogódzki Parafialny Grill Rodzinny na Przystani. Spotkajmy się razem, spędźmy sobą czas i poznajmy się bliżej. Szczegóły na plakatach.
  4. Msze św. na zakończenie roku szkolnego zostaną odprawione: w Głodowie w czwartek o 13:00 a w Pogódkach w piątek o 7.30. Okazja do spowiedzi dla dzieci w Pogódkach codziennie w czasie adoracji w Głodowie w czwartek przed Mszą o 13:00.
  5. Zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 16:00 do 17:00 i na różaniec online codziennie o godz. 20:30.
  6. Za tydzień, w niedzielę na Mszy św. o 11.00 dzieci z klasy IV będą obchodziły Rocznicę I Komunii św. Zapraszamy te dzieci na próbę we wtorek po Mszy św. o 18.00.
  7. Pod chórem można zaopatrzyć się w darmowe broszury edukacyjne „Dzieci w wirtualnej sieci” i „Gdy dziecko pyta o seks”, przygotowanych przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii.