OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 19 CZERWCA 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 19 CZERWCA 2022 R.

  1. W ubiegłą niedzielę na parafialne inwestycje zebraliśmy 6.300 zł. w tym 820 zł. wpłacone na konto. Serdeczne Bóg Zapłać za te ofiary.
  2. Dzisiaj po Mszach jest możliwość za dobrowolną ofiarę nabyć ciasta. Dochód przeznaczony jest na organizowaną przez Fundację „Beatus” im. Zbigniewa Ciecholewskiego pomoc mieszkańcom Irpienia. Dziękujemy również za przyniesione dary.
  3. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie procesji Bożego Ciała; przygotowującym ołtarze, dziewczynkom sypiącym kwiatki, ministrantom, strażakom, paniom niosącym chorągwie, panu organiście i towarzyszącym mu śpiewakom. Dziękujemy także za wianek na monstrancję oraz za udekorowanie domów.
  4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które są w naszym kościele przed Mszą o godz. 17:00, na różaniec w kościele o godz. 20:30 w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie oraz na Adorację Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku o 16:00.
  5. W czasie oktawy Bożego Ciała procesje eucharystyczne są w łączności z Mszą św. o 18.00.
  6. Msze św. na zakończenie roku szkolnego zostaną odprawione: w Głodowie w czwartek o 12:00 a w Pogódkach w czwartek o 8.30. Okazja do spowiedzi dla dzieci w Pogódkach codziennie w czasie adoracji, w Głodowie w czwartek przed Mszą o 12:00.
  7. W czwartek obchodzimy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela a w piątek Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o 17:00 i 18:00. W piątek po procesji poświęcimy wianki. W tym dniu nie obowiązuje piątkowy post.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii pana Andrzeja, który powie świadectwo o jedynych zatwierdzonych objawieniach w Afryce, w Kibeho (które miały miejsce w latach 80 XX w.) po Mszy każdy otrzyma Koronkę do krwawych łez Matki Bożej. Będzie możliwość zakupu książek i pamiątek.