OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 14 CZERWCA 2020 R.

1. Dzisiaj po Mszy św. o 12.30 odbędzie się próba śpiewu dla kandydatów do bierzmowania. Pozostałe próby w piątek o 18.30, sobotę o 11.00 i niedzielę po Mszy o 12.30.
  2. Próby dla dzieci przed I Komunią św., która z woli rodziców ma się odbyć 29 czerwca o 11.00, odbędą się w poniedziałek i środę o 18.30 oraz w niedzielę po Mszy o 11.00. Do tej pory rodzice trojga dzieci nie zadeklarowały wybranej przez siebie daty I Komunii. Prosimy o informacje.
  3. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Na Mszach św. poświęcimy wianki.
  4. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o 8.00, 9.30, 11.00 i 12.30. Ponawiamy zachętę do przyjmowania Komunii św. na rękę.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się uroczyste wprowadzenie kandydatów do grona ministrantów.
  6. Rodziny, które w czasie pandemii pochowały swoich bliskich z ograniczeniem liczby uczestników Mszy św. mogą zgłaszać się do biura parafialnego aby ustalić termin Mszy pogrzebowej z udziałem wszystkich chętnych.
  7. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w naszych rodzinach codziennie o 20.30. Transmisje różańca on-line z naszego kościoła będą w piątki.
  8. W zakrystii jest do odbioru nowy numer „Pielgrzyma”, pod chórem można nabyć „Małego Pielgrzyma” a w kruchcie u naszego kleryka Adama seminaryjne „Spojrzenia”.