OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 13 CZERWCA 2021 R.

NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 13 CZERWCA 2021 R.

1. Od niedzieli w kościołach może być zajęte 50% miejsc, nie wliczając w to osób zaszczepionych. Nadal jednak obowiązuje konieczność zakładania masek.
  2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na budowę nowej kostnicy. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane osobiście i wpłacane na nasze konto parafialne.
  3. Zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 16:00 do 17:00 i na różaniec online codziennie o godz. 20:30.
  4. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma” oraz zaopatrzyć się w darmowe broszury edukacyjne „Dzieci w wirtualnej sieci” i „Gdy dziecko pyta o seks”, przygotowanych przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii.
  5. Za tydzień, w niedzielę, do kościoła w Pogódkach i Głodowie wprowadzimy relikwie bł. Marty Wieckiej, która ofiarnie poświęciła swoje życie w służbie bliźniemu, w czasach epidemii.
  6. Zapraszamy na Pogódzki Parafialny Grill Rodzinny w niedzielę 20 czerwca! Spotkajmy się razem, spędźmy sobą czas i poznajmy się bliżej! Wszyscy parafianie są zaproszeni! Szczegóły na plakatach.