OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA X NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 6 CZERWCA 2021 R.

NA X NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 6 CZERWCA 2021 R.

1. Dzisiaj 35 dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii św. na Mszy św. o 11:00. W ramach Białego Tygodnia zapraszamy dzieci na Msze św. o 18:00.
  2. Serdecznie dziękujemy za ofiary, składane osobiście i wpłacane na nasze konto parafialne.
  3. Zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 16:00 do 17:00 i na różaniec online codziennie o godz. 20:30.
  4. W czasie oktawy Bożego Ciała procesje eucharystyczne w łączności z Mszą św. o 18:00. Niech te dni będą wyrazem naszej wdzięczności Panu Jezusowi za Jego obecność pośród nas w Najświętszym Sakramencie.
  5. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. dokonamy odnowienia Aktu Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa po czym nastąpi procesja. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na budowę kostnicy.
  7. Pod chórem można zaopatrzyć się w darmowe broszury edukacyjne „Dzieci w wirtualnej sieci” i „Gdy dziecko pyta o seks”, przygotowanych przez Fundację Edukacji Zdrowotnej
    i Psychoterapii.