OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 27 LUTEGO 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA VIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 27 LUTEGO 2022 R.

  1. Na prośbę Księdza Biskupa Diecezjalnego dzisiaj i w środę po Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar na pomoc Ukrainie.
  2. Zapraszamy na różaniec w kościele codziennie o godz. 20.30 w intencji narodu Ukraińskiego oraz o pokój na świecie.
  3. Dzisiaj o 16.00 a jutro i pojutrze o 16.30 zapraszamy na nabożeństwo pokutne przed zbliżającym się Wielkim Postem, w ramach danego Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego. Dzisiaj po nabożeństwie pokutnym, ok. 16.30, zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  4. W tym tygodniu, Środą Popielcową, rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msze św. z posypaniem głów popiołem zostaną odprawione o 9.30 i 18.00 a w Głodowie o 16.00. W Środę Popielcową wszystkich wiernych od 18 do 60 roku życia obowiązuje post ścisły, tzn. spożycie tylko jednego posiłku do syta i dwóch skromniejszych. Pozostali wierni zachowują w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w Głodowie w czwartek o 15.30, w Pogódkach w piątek o 9.30 i 17.30. W niedzielę o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny. Dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców Droga Krzyżowa w piątek o 19.00.
  6. Od wtorku do piątku zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w naszym kościele od godz. 16:00 podczas której będzie okazja do spowiedzi.
  7. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek po Drodze Krzyżowej ok. 10.00.
  8. Caritas Diecezji Pelplińskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego. Okażmy serce, tym którzy potrzebują naszej pomocy. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy.