OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

VII NIEDZIELA ZWYKŁA, 23 LUTEGO 2020 R.

  1. Dzisiaj o 16.00, oraz w poniedziałek i wtorek po Mszy o 17.00 zapraszamy na nabożeństwo pokutne przed zbliżającym się Wielkim Postem, w ramach dawnego Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego. Po nabożeństwie pokutnym zapraszamy na spotkanie uczniów klas 8 oraz powtarzających rok.
  2. Zapraszamy na Wieczór dla Małżonków we wtorek o godz. 19.30. Chętnych małżonków prosimy o potwierdzenie obecności.
  3. W tym tygodniu, Środą Popielcową, rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msze św. z posypaniem głów popiołem zostaną odprawione o 9.30 i 18.00 a w Głodowie o 16.00. W Środę Popielcową wszystkich wiernych od 18 do 60 roku życia obowiązuje post ścisły, tzn. spożycie tylko jednego posiłku do syta i dwóch skromniejszych. Pozostali wierni zachowują w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w Głodowie w czwartek o 16.00, w Pogódkach w piątek o 17.30. W niedzielę o godz. 15.00 Gorzkie Żale z tradycyjnym kazaniem Pasyjnym. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny. Kandydaci do bierzmowania po Drodze Krzyżowej uczestniczą we Mszy św. o 18.00.
  5. W zakrystii można odbierać nowy numer „Pielgrzyma” a u ministrantów można nabyć „Małego Pielgrzyma” dla dzieci oraz poprzednie numery „Pielgrzyma”.
  6. Caritas Diecezji Pelplińskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego. Numer KRS 0000252333. Caritas pomaga dzieciom, codziennie wspiera niepełnosprawnych, chorych i ubogich. Okażmy serce, tym którzy potrzebują naszej pomocy.