OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 20 LUTEGO 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA VII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 20 LUTEGO 2022 R.

  1. W ubiegłą niedzielę na parafialne inwestycje zebraliśmy 3.900 zł. Serdeczne Bóg Zapłać za te ofiary.
  2. Od wtorku do piątku zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w naszym kościele od godz. 16:00.
  3. W przyszłą niedzielę o 16.00 zapraszamy na nabożeństwo pokutne przed zbliżającym się Wielkim Postem, w ramach danego Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego. Po nabożeństwie pokutnym, ok. 16.30, zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  4. Caritas Diecezji Pelplińskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego. Numer KRS 0000252333. Ze strony internetowej Caritas Diecezji Pelplińskiej można pobrać darmowy program do rozliczania podatku (www.pelplin.caritas.pl). Włączmy się jak najliczniej w to wielkie dzieło pomocy drugiemu człowiekowi. Caritas pomaga dzieciom, codziennie wspiera niepełnosprawnych, chorych i ubogich, otacza opieką osoby dotknięte pandemią. Okażmy serce, tym którzy potrzebują naszej pomocy. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy.
  5. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.