OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 13 LUTEGO 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 13 LUTEGO 2022 R.

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na parafialne inwestycje. Serdeczne Bóg Zapłać za skaładane ofiary.
  2. Od wtorku do piątku zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w naszym kościele od godz. 16:00.
  3. Caritas Diecezji Pelplińskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego. Numer KRS 0000252333. Ze strony internetowej Caritas Diecezji Pelplińskiej można pobrać darmowy program do rozliczania podatku (www.pelplin.caritas.pl). Włączmy się jak najliczniej w to wielkie dzieło pomocy drugiemu człowiekowi. Caritas pomaga dzieciom, codziennie wspiera niepełnosprawnych, chorych i ubogich, otacza opieką osoby dotknięte pandemią. Okażmy serce, tym którzy potrzebują naszej pomocy. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy.