OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 12 LUTEGO 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 12 LUTEGO 2023 R.

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na parafialne inwestycje a przed kościołem odbywa się zbiórka na pomoc dla Zuzanny i Filipa, osieroconych dzieci z Głodowa.
  2. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 18:30 do 19:30 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie w piątek o godz. 19:30.
  3. Ksiądz Biskup Diecezjalny zarządził zbiórkę do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii, która odbędzie się w przyszłą niedzielę.
  4. W przyszłą niedzielę o 16.00 zapraszamy na nabożeństwo pokutne przed zbliżającym się Wielkim Postem, w ramach danego Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego. Po nabożeństwie pokutnym, ok. 16.30, zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  5. Pod chórem można nabyć płyty z aranżacjami fortepianowymi s. Estery od Ducha Świętego, Karmelitanki Bosej. Koszt płyty to 30 zł. Kwota w całości przeznaczona jest na wsparcie klasztoru w Suchej Hucie, który modli się za naszą parafię. Przez ks. Dawida można również przekazać mniszkom intencje modlitewne.
  6. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.