OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 9 MAJA 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 9 MAJA 2021 R.

  1. Serdecznie dziękujemy za ofiary, składane osobiści i wpłacane na nasze konto parafialne. W imieniu strażaków z Głodowa dziękujemy także za zebrane 1850 zł. na nowy samochód strażacki. Dziękujemy także serdecznie za wykonane prace przy plebanii.
  2. W naszym kościele może jednorazowo uczestniczyć w nabożeństwach 30 osób ale w maju Msze św. niedzielne nadal będą na cmentarzu.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które będą w naszym kościele o godz. 16:30. W poniedziałek i wtorek nabożeństwa będą połączone z modlitwą o urodzaje w ramach tzw. Dni Krzyżowych.
  4. Zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 16:00 do 17:00 oraz na różaniec online codziennie o godz. 20:30.
  5. W środę w naszej parafii będzie wizytacja biskupia. Na godzinę 15:00 zapraszamy na spotkanie ministrantów i naszą scholę. O godz. 16:30 odbędzie się w plebanii spotkanie z Radą Parafialną a o 18:00 Ks. Biskup udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. W związku z reżimem sanitarnym w tej Mszy św. w kościele będzie uczestniczyła tylko młodzież. Spotkania młodzieży do bierzmowania w poniedziałek i wtorek o 18.30.