OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 5 MAJA 2024 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 5 MAJA 2024 R.

  1. W poniedziałek, wtorek i środę, w ramach dawnych Dni Krzyżowych, po Mszy św. o 18:00 odbędą się modlitwy błagalne z procesją o urodzaje wraz z nabożeństwem majowym. W czwartek i piątek nabożeństwa majowe po Mszy św. o 17:00.
  2. W przyszłą niedzielę dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodziców będzie w sobotę o godz. 09:30. W związku z I Komunią Msza św. w Głodowie będzie w sobotę o 16:00. Dziękujemy serdecznie rodzicom za posprzątanie terenu wokół kościoła!
  3. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na parafialne inwestycje.
  4. W tym tygodniu z racji przygotowań do I Komunii nie będzie piątkowej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  5. Dziękujemy za modlitwę różańcową w intencji owoców naszych misji parafialnych p. Franciszce. Dzisiaj różaniec przejmuje rodzina Alicji i Jerzego a za tydzień rodzina Teresy i Piotra. Zachęcamy do dalszych zapisów.
  6. W związku z wprowadzoną od 1 maja kolejną podwyżką opłaty za śmieci przemysłowe, do których zalicza się odpady z cmentarzy, konieczne jest podniesienie od 1 czerwca opłaty za miejsca na naszym cmentarzu do 25 zł. za rok. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować tym, którzy zabierają swoje odpady do domu, tym, którzy sumiennie segregują odpady i wrzucają do kompostownika tylko odpady bio, tym, którzy opróżniają kompostownik wybierając z niego śmieci plastikowe i szkło oraz tym, którzy regularnie opłacają miejsca na cmentarzu dzięki czemu cmentarz może funkcjonować.