OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 17 MAJA 2020 R.

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary, składane osobiści i wpłacane na nasze konto parafialne. Dziękujemy także naszym strażakom za pilnowanie by w kościele była odpowiednia liczba osób.
  2. Od dzisiejszej niedzieli jednorazowo w kościele parafialnym może być 40 osób, w kościele w Głodowie 25 a w kaplicy w Kobylu 8 osób.
  3. W poniedziałek, wtorek i środę, w ramach dawnych Dni Krzyżowych, po Mszy św. o 18.00 odbędą się modlitwy błagalne o urodzaje wraz z nabożeństwem majowym.
  4. W ciągu tygodnia transmitowane będą Msze św. z nabożeństwem majowym o 18.00. W Niedzielę transmitowane będą Msze św. o 8.00 i 11.00.
  5. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o 7.30, 8.00, 9.00, 9.30, 10.30, 11.00, 12.30 i 18.00. Ponawiamy naszą zachętę do przyjmowania Komunii św. na rękę.  Osoby, które nadal praktykują przyjmowanie Komunii bezpośrednio do ust prosimy o podchodzenie na końcu kolejki.
  6. Wypominki za zmarłych będziemy odmawiali przed różańcem: w niedzielę z godziny 8.00, w środę z godziny 9.30 a w piątek z Głodowa.
  7. Zapraszamy na indywidualną Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od godz. 16.00. W tym czasie będzie okazja do spowiedzi w konfesjonale lub zakrystii.
  8. Rodziny, które chciałby ochrzcić swoje dzieci w najbliższym czasie mogą zgłaszać się do biura parafialnego w celu ustalenia indywidualnego terminu chrztu św.
  9. Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca w naszych rodzinach codziennie o 20.30. Transmisje różańca on-line z naszego kościoła będą w środy, piątki i w niedziele.
  10. W zakrystii można odbierać nowy numer „Pielgrzyma” a przy wyjściu z kościoła można nabyć „Małego Pielgrzyma” dla naszych dzieci.