OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 7 LUTEGO 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 7 LUTEGO 2021 R.

  1. Dzisiaj odbywa się zbiórka na pomoc w odbudowie kościoła w Kasparusie.
  2. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00 do 17.00 z możliwością spowiedzi (przypominamy o tym szczególnie kandydatom do bierzmowania).
  3. Zapraszamy na różaniec online codziennie o godz. 20.30 w intencji ustania pandemii, o rychłą beatyfikację s. Teodory Witkowskiej. Zapraszamy również na transmisje Mszy św. w dni powszednie o 17.00 a w niedziele o 11.00.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.00 poświęcimy obraz błogosławionej Marty Wieckiej, który odtąd będzie w naszym kościele.
  5. W przyszłą niedzielę o 16.00 zapraszamy na nabożeństwo pokutne przed zbliżającym się Wielkim Postem, w ramach danego Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego. Po nabożeństwie pokutnym, ok. 16.30, zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  6. Przy wyjściu z kościoła można odbierać nowy numer „Pielgrzyma” oraz można nabyć książkę „Aby odnowić przymierze. Wielkopostne rekolekcje w domu” w cenie 12 zł.