OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 6 LUTEGO 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 6 LUTEGO 2022 R.

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w posprzątaniu obejścia kościoła i plebanii po przecince drzew .
  2. Od wtorku zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w naszym kościele od godz. 16:00.
  3. W piątek obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Na Mszy św. o 17:00 będzie można przyjąć sakrament namaszczenia chorych.
  4. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.
  5. Caritas Diecezji Pelplińskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego. Numer KRS 0000252333. Ze strony internetowej Caritas Diecezji Pelplińskiej można pobrać darmowy program do rozliczania podatku (www.pelplin.caritas.pl). Włączmy się jak najliczniej w to wielkie dzieło pomocy drugiemu człowiekowi. Caritas pomaga dzieciom, codziennie wspiera niepełnosprawnych, chorych i ubogich, otacza opieką osoby dotknięte pandemią. Okażmy serce, tym którzy potrzebują naszej pomocy. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy