OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 5 LUTEGO 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 5 LUTEGO 2023 R.

  1. Serdecznie dziękujemy za odśnieżenie drogi i parkingów przy kościele.
  2. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na parafialne inwestycje a przed kościołem odbędzie się zbiórka na pomoc dla Zuzanny i Filipa, osieroconych dzieci z Głodowa.
  3. W czwartek po Mszy o godz. 18:00 nabożeństwo do św. Gemmy Galgani z oddaniem czci jej relikwiom.
  4. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 18:30 do 19:30 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie w piątek o godz. 19:30.
  5. W sobotę, 11 lutego, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy naszych chorych oraz seniorów na Mszę św. o 9:30, podczas której będzie można przyjąć sakrament namaszczenia chorych.
  6. Pod chórem można nabyć płyty z aranżacjami fortepianowymi s. Estery od Ducha Świętego, Karmelitanki Bosej. Koszt płyty to 30 zł. Kwota w całości przeznaczona jest na wsparcie klasztoru w Suchej Hucie, który modli się za naszą parafię. Przez ks. Dawida można również przekazać mniszkom intencje modlitewne.
  7. Wójt Gminy Liniewo informuje, że gmina planuje złożyć wniosek na środki na usuwanie folii i innych odpadów z produkcji rolniczej. W związku z tym należy złożyć do 17 lutego odpowiednie formularze uczestnictwa w programie.