OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 29 MARCA 2020 R.

  1. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane przez parafian osobiście bądź na konto parafialne podane na naszej stronie internetowej.
  2. Od piątku istnieje możliwość łączenia się z nami we wspólnej modlitwie online przez konto parafialne na Facebooku. Transmitowane będą na żywo wszystkie Msze Św. i nabożeństwa odprawiane w naszym kościele parafialnym w dni powszednie. W niedzielę transmisja Mszy Św. o godz. 8.00 i 11.00 (z kazaniem dla dzieci) oraz 15.00 w łączności z Gorzkimi Żalami.
  3. Msze św. w niedziele w kościele parafialnym w Pogódkach są odprawiane o godzinie 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i ok 15.30 po Gorzkich Żalach. Strażacy będą pilnowali aby jednocześnie w kościele nie było ponad 5 osób.
  4. Prosimy o zgłaszanie telefoniczne wszystkich chorych, także tych których odwiedzamy regularnie, do których mamy w tym tygodniu przyjechać z posługą sakramentalną. Odwiedziny chcemy rozłożyć na kilka dni tak aby dla bezpieczeństwa jednocześnie nie odwiedzać zbyt dużej liczby osób.
  5. Droga Krzyżowa dla chętnych w Głodowie w czwartek o 16.00 w Pogódkach w piątek o godzinie 9.30 i 17.30.
  6. Od poniedziałku do piątku jest możliwość osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu oraz przystąpienia do spowiedzi od godz. 15.00 do Mszy św. Zachęcamy do przystępowania do spowiedzi wielkanocnej, ponieważ spowiedzi z udziałem księży z dekanatu w tym roku nie będzie. Chętni mogą poprosić o spowiedź w zakrystii.
  7. Osoby starsze i samotne, które w tym czasie nie powinny wychodzić z domów mogą zgłaszać potrzebę pomocy, np. w zakupach, pod parafialnym numerem 58 588 11 28.
  8. Zachęcamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy różańcowej w naszych domach codziennie o godzinie 20.30 w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.