OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 21 MARCA 2021 R.

NA V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 21 MARCA 2021 R.

1. W ubiegłą niedzielę na budowę kostnicy zebraliśmy 4.700 zł. a na operację małej Oli ze Studzienic 1.170 zł. Serdeczne Bóg zapłać za te ofiary oraz wpłacane na konto i za pomocą Kwestonetu. Dziękujemy także za pomoc w pracach przy układaniu chodnika na parkingu oraz za wstawienie drzwi na poddasze plebanii. Dzisiejsza Kolekta przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
  2. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00 do 17.00 z możliwością spowiedzi. W Głodowie adoracja w czwartek od 13.00 do 15.00 z możliwością spowiedzi.
  3. Zapraszamy na różaniec online codziennie o godz. 20.30 w intencji ustania pandemii, o rychłą beatyfikację s. Teodory Witkowskiej. Zapraszamy również na transmisje Mszy św. w dni powszednie o 17.00 a w niedziele o 11.00.
  4. We wtorek, 23 marca, odbędzie się na przykościelnym parkingu zbiórka elektrośmieci. Można je przywozić na parking o godz. 16.00.
  5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w Głodowie w czwartek o 15.00, w Pogódkach w piątek o 9.30 i 17.30. Dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców Droga Krzyżowa w piątek o 19.00. W niedzielę o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym.
  6. W czwartek przypada uroczystość Zwiastowania NMP. Msze św. zostaną odprawione o 9.30 i 18.00 a w Głodowie o 15.30. Jest to Dzień Świętości Życia i w związku z tym na Mszach będzie można przystąpić do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Dzisiaj pod chórem można odbierać deklaracje duchowej adopcji, które przyniesiemy na Mszę św. w czwartek. Pragnący przystąpić do duchowej adopcji przynoszą także świece.
  7. Za tydzień Niedzielą Palmową rozpoczniemy Wielki Tydzień Męki Pańskiej. Na Mszach św. pobłogosławimy palmy.
  8. Pod chórem można odbierać nowy numer „Pielgrzyma” oraz można nabyć modlitewnik do św. Józefa „W sercu Ojca” w cenie 5 zł.