OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 28 KWIETNIA 2024 R.

NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 28 KWIETNIA 2024 R.

1. Witamy w naszej parafii o. Roberta Ablewicza MSF, wieloletniego misjonarza w Papui-Nowej Gwinei. Dziękujemy za jego świadectwo życia. Po Mszy Świętej możliwość wsparcia pracy misyjnej.
  2. W piątek obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w Pogódkach w środę od 16:00 a w Głodowie w czwartek od 15:30. W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o 9:00.
  4. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy wyjątkowo w sobotę od godz. 10:00.
  5. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 18:30 do 20:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  6. Dziękujemy za modlitwę różańcową w intencji owoców naszych misji parafialnych rodzinie Wandy i Jana. Dzisiaj różaniec przejmuje p. Franciszka a za tydzień rodzina Alicji i Jerzego.
  7. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.