OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 2 MAJA 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 2 MAJA 2021 R.

  1. Serdecznie dziękujemy za ofiary, składane osobiści i wpłacane na nasze konto parafialne. Dziękujemy także za wykonane w minionym tygodniu prace w plebanii i wokół niej a strażakom z Koźmina za wyrzucenie całego kontenera śmieci z chlewika organisty.
  2. Od wtorku w naszym kościele będzie mogło jednorazowo uczestniczyć w nabożeństwach 30 osób ale w maju Msze św. niedzielne nadal będą na cmentarzu.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które będą w naszym kościele o godz. 16:30.
  4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w Głodowie w czwartek od 15:00 a w Pogódkach codziennie od 16:00 do 17:00. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 9:00.
  5. Zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 16:00 do 17:00 oraz na różaniec online codziennie o godz. 20:30.
  6. 12 maja w naszej parafii będzie wizytacja biskupia. W tym dniu o 18:00 Ks. Biskup Diecezjalny udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. W związku z reżimem sanitarnym w tej Mszy św. będzie uczestniczyła tylko młodzież. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w środę o 18:30 dla dziewczyn, w piątek o 18.30 dla chłopaków w kościele.
  7. W związku ze zmianą terminu I Komunii nastąpiła zmiana w intencjach 6 czerwca. Msza św. z godz. 11:00 zostanie odprawiona o 9:30.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na budowę nowej kostnicy.