OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 10 MAJA 2020 R.

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary, składane osobiści i wpłacane na nasze konto parafialne. Dziękujemy także naszym strażakom za pilnowanie by w kościele był nie więcej niż 26 osób.
  2. W ciągu tygodnia transmitowane będą Msze św. z nabożeństwem majowym o 18.00 lub 18.30. W Niedzielę transmitowane będą Msze św. o 8.00 i 11.00.
  3. W związku z powtarzającymi się sytuacjami nadmiernej ilości chętnych do udziału w Mszy św. w dni powszednie wszystkie Msze św. koncelebrowane zostają rozdzielone. Proszę zapoznać się z nowymi godzinami. Nabożeństwo majowe będzie zawsze w łączności z ostatnią Mszą św.
  4. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o 7.30, 8.00, 9.00, 9.30, 10.30, 11.00, 12.30 i 18.00. Ponawiamy naszą zachętę do przyjmowania Komunii św. na rękę.
  5. Wypominki za zmarłych będziemy odmawiali przed różańcem: w niedzielę z godziny 8.00, w środę z godziny 9.30 a w piątek z Głodowa.
  6. Zapraszamy na indywidualną Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od godz. 16.00. W tym czasie będzie okazja do spowiedzi w konfesjonale lub zakrystii.
  7. Rodziny, które chciałby ochrzcić swoje dzieci w najbliższym czasie mogą zgłaszać się do biura parafialnego w celu ustalenia indywidualnego terminu chrztu św.
  8. Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca w naszych rodzinach codziennie o 20.30. Transmisje różańca on-line z naszego kościoła będą w środy, piątki i w niedzielę.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Małego Pielgrzyma”.