OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WELKANOCNĄ, 15 MAJA 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA V NIEDZIELĘ WELKANOCNĄ, 15 MAJA 2022 R.

  1. Dzisiaj odbywają się w naszej Parafii „Pola Nadziei”. Chcemy tą zbiórką pomóc w powstaniu Hospicjum w Kartuzach, aby ciężko i terminalnie chorzy otrzymali godną opiekę i miłość.
  2. W ubiegłą niedzielę na parafialne inwestycje zebraliśmy 6.000 zł. Za te ofiary oraz wpłacane na konto serdeczne Bóg Zapłać!
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które są w naszym kościele po Mszy o godz. 17:00, na różaniec w kościele o godz. 20.30 w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie oraz na Adorację Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku o 16:00.
  4. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.
  5. W niedzielę odbywa się beatyfikacja Pauliny Jaricot, założycielki Żywego Różańca i róż różańcowych – patronki misji i żywego różańca. Na Mszy Świętej o godz. 11 podziękujemy za dar jej beatyfikacji. Zapraszamy szczególnie członków róż różańcowych naszej parafii.