OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, 1 LISTOPADA 2020 R.

  1. Dzisiaj przed kościołem odbywa się zbiórka na wywóz śmieci z cmentarza.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą odprawione o 8.00, 8.30, 9.30, 10.00 i 11.00, tak aby każdy chętny mógł uczestniczyć we Mszy św.
  3. Jutro, w Dzień Zaduszny, Msze św. o godz. 10.00 – zbiorowa za zmarłych, o 16.00 w Kobylu i o 18.00.
  4. Wypominki jednorazowe za zmarłych odmawiać będziemy od 2 do 8 listopada po Mszach św.
  5. 1 i 2 listopada można zyskać odpust zupełny za zmarłych za nawiedzenie kościoła oraz modlitwę Ojcze nasz i Wierzę w Boga. Przez cały listopad można zyskać odpust zupełny za zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
  6. Do biura parafialnego można przynosić wypominki za zmarłych, roczne i jednorazowe oraz intencje na Mszę św. zbiorową za zmarłych. Można je także zostawiać w skrzynce pocztowej przy drzwiach plebanii.
  7. Zachęcamy do włączenia się a naszą akcję zamiany wyrazu pamięci o naszych zmarłych ze zniczy i plastikowych kwiatków na pomoc chorym dzieciom. Zapraszamy do zgłaszania imion Waszych Drogich Zmarłych na przekazach potwierdzających Waszą pomoc cierpiącym dzieciom, a my za nich będziemy przez cały listopad odmawiali różaniec online a każdego pierwszego dnia miesiąca w kościele parafialnym w Pogódkach będzie odprawiona zbiorowa Msza św.
  8. W piątek od godziny 15.00 zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu. W tym czasie będzie można skorzystać ze spowiedzi. Przypominamy także o możliwości spowiedzi w zakrystii.
  9. W tym miesiącu nie odwiedzimy naszych chorych z posługą sakramentalną.