OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 4 KWIETNIA 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 4 KWIETNIA 2021 R.

  1. Wszystkim Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia: aby Święta Wielkanocne przyniosły wszystkim radość oraz wzajemną życzliwość. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni wszystkich pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i wzięli udział w Świętym Triduum Paschalnym. Dziękujemy ks. Dawidowi za przygotowanie liturgii, pani organistce, panu Franciszkowi i wszystkim, którzy podjęli się trudu przygotowania Grobu Pańskiego i Miejsca Przechowania oraz posprzątania i udekorowania kościoła, strażakom za czuwanie przy Grobie Pańskim, za składane życzenia i dary wszystkim serdeczne Bóg Zapłać!
  3. Serdecznie dziękujemy również za ofiary, składane osobiści i wpłacane na nasze konto parafialne.
  4. Od środy do wtorku będzie możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  5. Zapraszamy na różaniec online od środy o godz. 20.30.
  6. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma” nabyć modlitewnik do św. Józefa „W sercu Ojca” w cenie 5 zł.