OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 31 MARCA 2024 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 31 MARCA 2024 R.

  1. Wszystkim Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia: aby Święta Wielkanocne przyniosły wszystkim radość oraz wzajemną życzliwość. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni wszystkich pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i wzięli udział w Świętym Triduum Paschalnym. Dziękujemy ks. Dawidowi i służbie liturgicznej za przygotowanie liturgii, panu organiście, panu Franciszkowi i wszystkim, którzy podjęli się trudu przygotowania Grobu Pańskiego i Miejsca Przechowania oraz posprzątania i udekorowania kościoła, strażakom za czuwanie przy Grobie Pańskim, za składane życzenia i dary wszystkim serdeczne Bóg Zapłać!
  3. Skarbonki wielkopostne można przynosić jeszcze w niedzielę i poniedziałek do kaplicy Matki Bożej.
  4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w Głodowie w czwartek od 15:30, w Pogódkach w piątek od 16.00 oraz podczas adoracji. W sobotę nabożeństwo do Najświętszego Serca Maryi o 9:00.
  5. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 9:00.
  6. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 19:00 do 20:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.