OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 17 KWIETNIA 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 17 KWIETNIA 2022 R.

  1. Wszystkim Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia: aby Święta Wielkanocne przyniosły wszystkim radość oraz wzajemną życzliwość. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni wszystkich pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i wzięli udział w Świętym Triduum Paschalnym. Dziękujemy ks. Dawidowi i służbie liturgicznej za przygotowanie liturgii, panu organiście, panu Franciszkowi i wszystkim, którzy podjęli się trudu przygotowania Grobu Pańskiego i Miejsca Przechowania oraz posprzątania i udekorowania kościoła, strażakom za czuwanie przy Grobie Pańskim, za składane życzenia i dary wszystkim serdeczne Bóg Zapłać!
  3. W ubiegłą niedzielę na parafialne inwestycje zebraliśmy 4.800 zł. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Zapraszamy na różaniec w kościele od poniedziałku o godz. 20.30 w intencji narodu Ukraińskiego oraz o pokój na świecie.
  5. W sobotę 23 kwietnia o godz. 9:00 na dolnym parkingu przy cmentarzu odbędzie się zbiórka elektrośmieci. Można je przywozić już w piątek i składać po lewej stronie przy furtce cmentarza.