OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 12 KWIETNIA 2020 R.

  1. Wszystkim Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia: aby Święta Wielkanocne przyniosły wszystkim radość oraz wzajemną życzliwość. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni wszystkich pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i wzięli udział w Świętym Triduum Paschalnym. Dziękujemy ks. Dominikowi, za przygotowanie liturgii i transmisji, pani organistce, panu Franciszkowi i wszystkim, którzy podjęli się trudu przygotowania Grobu Pańskiego i Miejsca Przechowania oraz posprzątania i udekorowania kościoła, strażakom za pilnowanie wejścia do kościoła, za składane życzenia i dary wszystkim serdeczne Bóg Zapłać!
  3. Serdecznie dziękujemy również za ofiary, składane osobiści i wpłacane na nasze konto parafialne.
  4. Wszystkie Msze św. w ciągu tygodnia będą transmitowane on-line. W Niedzielę zmartwychwstania transmitowane będą Msze o 9.30 i 11.00 a w Poniedziałek Wielkanocny i za tydzień o 8.00 i 11.00.
  5. Intencje mszalne wywieszone są w gablocie oraz podane na stronie internetowej. Prosimy o zapoznanie się z godzinami poszczególnych Mszy św. ponieważ wszystkie koncelebry zostały rozbite, tak aby umożliwić udział ofiarodawcom.