OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 31 MAJA 2020 R.

 1. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane osobiści i wpłacane na nasze konto parafialne.
 2. Ksiądz Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna z dniem 6 czerwca 2020 r. odwołuje dyspensą ogólną od obowiązku uczestnictwa w niedzielnych Mszach św., równocześnie utrzymując tę dyspensę dla osób w podeszłym wieku, osób z objawami infekcji oraz osób, które czują obawę przed zarażeniem koronawirusem.
 3. W związku ze zniesieniem ograniczenia liczby osób mogących uczestniczyć w liturgii, w ciągu tygodnia nie będziemy transmitować Mszy św. a w niedzielę transmitowana będzie Msza św. o 11.00.
 4. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o 8.00, 9.30, 11.00 i 12.30. Ponawiamy zachętę do przyjmowania Komunii św. na rękę. Osoby, które nadal praktykują przyjmowanie Komunii bezpośrednio do ust prosimy o podchodzenie na końcu kolejki.
 5. Rodziców kandydatów do bierzmowania, którzy chcą aby ich dzieci były bierzmowane w czerwcu prosimy o dostarczanie pisemnych zgód według formularza znajdującego się na stronie internetowej parafii.
 6. Rodziny, które w czasie pandemii pochowały swoich bliskich z ograniczeniem liczby uczestników Mszy św. mogą zgłaszać się do biura parafialnego aby ustalić termin Mszy pogrzebowej z udziałem wszystkich chętnych.
 7. Prosimy o zgłaszanie chorych, których mamy odwiedzić w piątek od 9.00.
 8. Zapraszamy na indywidualną Adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 15.00. W tym czasie będzie okazja do spowiedzi w konfesjonale lub zakrystii.
 9. Rodziny, które chciałyby ochrzcić swoje dzieci w najbliższym czasie, mogą zgłaszać się do biura parafialnego w celu ustalenia indywidualnego terminu chrztu św.
 10. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w naszych rodzinach codziennie o 20.30. Transmisje różańca on-line z naszego kościoła będą w piątki.
 11. W zakrystii można odbierać nowy numer „Pielgrzyma” a pod chórem można nabyć „Małego Pielgrzyma” dla naszych dzieci.