OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 23 MAJA 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA NIEDZIELĘ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 23 MAJA 2021 R.

  1. Serdecznie dziękujemy za ofiary, składane osobiści i wpłacane na nasze konto parafialne. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy w cywilizowany sposób podchodzą do prośby o tymczasowe zabieranie śmieci z cmentarza do domu.
  2. Dzisiaj przed naszym cmentarzem odbywa się zbiórka na hospicjum w Kartuzach, w ramach akcji „Pola nadziei”.
  3. W naszym kościele może jednorazowo uczestniczyć w nabożeństwach 30 osób ale w maju Msze św. niedzielne nadal będą na cmentarzu. Przypominamy także, że pomimo zniesienia części obostrzeń na cmentarzu nadal musimy mieć maski.
  4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które będą w naszym kościele o godz. 16:30 oraz na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 16:00 do 17:00 i na różaniec online codziennie o godz. 20:30.