OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, 16 MAJA 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, 16 MAJA 2021 R.

  1. Serdecznie dziękujemy za ofiary, składane osobiści i wpłacane na nasze konto parafialne. Dziękujemy także za wszelką pomoc w przygotowaniu wizytacji i bierzmowania. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy w cywilizowany sposób podchodzą do prośby o tymczasowe zabieranie śmieci z cmentarza do domu.
  2. W naszym kościele może jednorazowo uczestniczyć w nabożeństwach 30 osób ale w maju Msze św. niedzielne nadal będą na cmentarzu. Przypominamy także, że pomimo zniesienia części obostrzeń na cmentarzu nadal musimy mieć maski.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które będą w naszym kościele o godz. 16:30.
  4. Zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 16:00 do 17:00 oraz na różaniec online codziennie o godz. 20:30.
  5. Pod chórem można odebrać najnowszy numer „Pielgrzyma”.