OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, 12 MAJA 2024 R.

NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, 12 MAJA 2024 R.

1. Dzisiaj dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Dziękujemy serdecznie rodzicom za posprzątanie i udekorowanie kościoła, uporządkowanie terenu wokół kościoła oraz złożony dar komunijny.
  2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na parafialne inwestycje. Za składane ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w naszym kościele będą w tym tygodniu po Mszy św. o 17:00.
  4. W środę po Mszy św. o 18:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  5. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 18:30 do 20:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  6. Dziękujemy za modlitwę różańcową w intencji owoców naszych misji parafialnych rodzinie Alicji i Jerzego. Dzisiaj różaniec przejmuje rodzina Teresy i Piotra a za tydzień rodzina Magdaleny i Jana. Zachęcamy do dalszych zapisów.
  7. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.