OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ TRÓJCY ŚWIĘTEJ, 7 CZERWCA 2020 R.

1. Dzisiaj po Mszy św. o 12.30 odbędzie się pilne spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
2. Ksiądz Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna z dniem 6 czerwca 2020 r. odwołał dyspensą ogólną od obowiązku uczestnictwa w niedzielnych Mszach św., równocześnie utrzymując tę dyspensę dla osób w podeszłym wieku, osób z objawami infekcji oraz osób, które czują obawę przed zarażeniem koronawirusem.
3. We wtorek o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie rodziców kandydatów do tegorocznego bierzmowania, które odbędzie się 24 czerwca o godz. 18.00. W środę po Mszy św. o 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
4. W czwartek obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała, w tym roku wyjątkowo bez procesji ulicami naszej wioski. Msze św. z procesjami wokół kościoła będą o 8.00, 9.30 i 11.00. Od godz. 15.00 do 18.00 będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w konfesjonale lub zakrystii.
5. W piątek o 18.30 odbędzie się spotkanie osób, które zapisały się na pielgrzymkę do Chorwacji w związku z jej odwołaniem.
6. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o 8.00, 9.30, 11.00 i 12.30. Ponawiamy zachętę do przyjmowania Komunii św. na rękę. Osoby, które nadal praktykują przyjmowanie Komunii bezpośrednio do ust prosimy o podchodzenie na końcu kolejki.
7. Rodziny, które w czasie pandemii pochowały swoich bliskich z ograniczeniem liczby uczestników Mszy św. mogą zgłaszać się do biura parafialnego aby ustalić termin Mszy pogrzebowej z udziałem wszystkich chętnych.
8. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w naszych rodzinach codziennie o 20.30. Transmisje różańca on-line z naszego kościoła będą w piątki.