OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ TRÓJCY ŚWIĘTEJ, 30 MAJA 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA NIEDZIELĘ TRÓJCY ŚWIĘTEJ, 30 MAJA 2021 R.

  1. Serdecznie dziękujemy za ofiary, składane osobiści i wpłacane na nasze konto parafialne.
  2. Zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 16:00 do 17:00 i na różaniec online codziennie o godz. 20:30.
  3. W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze św. zostaną odprawione o godz. 8:00 i 9:30, po której nastąpi tradycyjna procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Ołtarze prosimy przygotować:

Na tarasie plebanii

Przy Kapliczce w stronę Koźmina

Przy domu p. Steiner

Przy kościele – zakończenie procesji.

W czasie procesji bardzo prosimy mieć założone maski, zachować odstępy oraz jak najmniej się przemieszczać. Trasa została tak zmieniona żeby większość z nas mogła w procesji uczestniczyć w miejscu. Na ten uroczysty dzień udekorujmy nasze domy flagami oraz symbolami eucharystycznymi nie tylko na trasie procesji. Msza św. w Głodowie o 12:30.

  1. Dziewczynki, które chcą sypać kwiatki na procesji zapraszamy na próbę w poniedziałek o 16:00. przy kościele.
  2. W czasie oktawy Bożego Ciała procesje eucharystyczne w łączności z Mszą św. o 18:00. Niech te dni będą wyrazem naszej wdzięczności Panu Jezusowi za Jego obecność pośród nas w Najświętszym Sakramencie.
  3. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od 9:00.
  4. W przyszłą niedzielę dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św. na Mszy św. o 11:00. Msze św. o 8:00 i 9:30 będą na cmentarzu.
  5. Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Skarszewach zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca 2021 r na Stadionie Miejskim od 15.30 do 18.30.
  1. Pod chórem można odbierać nowy numer „Pielgrzyma”.
  2. Intencje: