OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ TRÓJCY ŚWIĘTEJ, 26 MAJA 2024 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA NIEDZIELĘ TRÓJCY ŚWIĘTEJ, 26 MAJA 2024 R.

 1. Dzisiaj o godzinie 11:00 dzieci z klasy czwartej będą obchodziły uroczystą rocznicą I Komunii św.
 2. W środę, 29 maja, o godz. 16:00 Ks. Biskup Arkadiusz Okroj udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w naszym kościele będą po Mszy św. o 17:00.
 4. W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze św. zostaną odprawione o godz. 8.00 i 9.30, po której nastąpi tradycyjna procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Ołtarze prosimy przygotować:

I. Przy Kapliczce w stronę Koźmina

II. Przy domu p. Steiner

III. Przy domu p. Barkowskich.

Pod krzyżem na wschodniej ścianie kościoła

 1. Zachęcamy do udziału nie tylko w procesji ale przede wszystkim we Mszy św. Na ten uroczysty dzień udekorujmy nasze domy flagami oraz symbolami eucharystycznymi nie tylko na trasie procesji. Msza św. w Głodowie o 12.30.
 2. Dziewczynki które będą sypały kwiatki na procesji zapraszamy na próbę w poniedziałek o 16.00 przy kościele. Dzieci pierwszokomunijne uczestniczą w procesji w
 3. W czasie oktawy Bożego Ciała procesje eucharystyczne w łączności z Mszą św. o 18.00 a w niedzielę o 9.30. Niech te dni będą wyrazem naszej wdzięczności Panu Jezusowi za Jego obecność pośród nas w Najświętszym Sakramencie.
 4. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 18:30 do 20:00 i różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
 5. W sobotę o godz. 9:00 Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
 6. Ksiądz Dawid odwiedzi chorych w najbliższą sobotę po nabożeństwie pierwszosobotnim.
 7. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka na świątynię Opatrzności Bożej.
 8. Dziękujemy za modlitwę różańcową w intencji owoców naszych misji parafialnych rodzinie Magdaleny i Jana. Dzisiaj różaniec przejmuje p. Zyta a za tydzień rodzina Bernadety i Krzysztofa. Zachęcamy do dalszych zapisów.
 9. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.