OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ŚWIETEJ RODZINY, 31 GRUDNIA 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA NIEDZIELĘ ŚWIETEJ RODZINY, 31 GRUDNIA 2023 R.

  1. Dzisiaj przypada ostatni dzień roku kalendarzowego. Po Mszy św. o godz. 9:30 podziękujemy Panu Bogu za odebrane łaski i przeprosimy za nasze grzechy by z czystym sumieniem wejść w Nowy Rok.
  2. W poniedziałek 1 stycznia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. W tym dniu obowiązuje nas udział we Mszy św., które zostaną odprawione o godz. 9.30, 11.00 i 16.00 a w Głodowie o 12.30.
  3. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: I Czwartek – dzień modlitw za kapłanów i o nowe powołania, I Piątek – dzień wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i I Sobota miesiąca – dzień wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Okazja do spowiedzi w piątek od 16:00 oraz podczas adoracji od 18:30.
  4. Naszych chorych odwiedzimy w piątek od godz. 9:00.
  5. W sobotę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. W tym dniu obowiązuje nas udział we Mszy św., które zostaną odprawione według porządku niedzielnego. Na Mszach św. poświecimy kredę i kadzidło.
  6. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 18:30 do 19:30 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie w piątek o godz. 19:30.
  7. Boże Narodzenie to czas śpiewania najpiękniejszych Polskich Kolęd i Pastorałek.
  8. W przyszłą niedzielę 7 stycznia zapraszamy wszystkich parafian i gości na wspólne śpiewanie kolęd do naszego Kościoła. Wystąpi i śpiew poprowadzi: Patryk Szynwelski – artysta, wokalista, uczestnik programu telewizyjnego „Szansa na sukces Opole 2022” oraz laureat i finalista wielu festiwali muzycznych na szczeblu międzynarodowym i ogólnopolskim.
  9. Zachęcamy, aby wylosować patrona na nowy rok. Losy znajdują się pod chórem na stoliku.
  10. Zapraszamy na pielgrzymkę do Krakowa, Wadowic i Jasnej Góry w dniach od 23 do 25 lutego. Cena wyjazdu to 890 zł. Zapisy u ks. Dawida, szczegóły w kruchcie kościoła.