OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY, 27 GRUDNIA 2020 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NA NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY, 27 GRUDNIA 2020 R.
1. Zapraszamy na różaniec online od niedzieli o godz. 20.30 w intencji ustania pandemii oraz za zmarłych podanych w wypominkach rocznych.
2. W czwartek przypada ostatni dzień roku kalendarzowego. Po Mszy św. o godz. 17.00 podziękujemy Panu Bogu za odebrane łaski i przeprosimy za nasze grzechy by z czystym sumieniem wejść w Nowy Rok.
3. W piątek obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. W tym dniu Msze św. zostaną odprawione o godz. 9.00, 9.30, 11.00, 12.00 i 16.00 a w Głodowie o 12.30.
4. Po Nowym Roku w naszej parafii rozpoczynały się zawsze tradycyjne odwiedziny duszpasterskie. W tym roku z powodu panującej pandemii nie będziemy odwiedzali waszych domów. Aby jednak zachować tradycję błogosławieństwa rodzin w Bożonarodzeniowym czasie będziemy zapraszali od 4 stycznia przedstawicieli rodzin z poszczególnych tras kolędowych na Mszę św. w waszej intencji oraz błogosławieństwo do naszych kościołów w Pogódkach i Głodowie. Już teraz prosimy aby na te spotkania przynosić wodę, którą pobłogosławimy a następnie wy poświęcicie nią swoje mieszkania.