OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 24 KWIETNIA 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 24 KWIETNIA 2022 R.

  1. Dzisiaj w ramach rozpoczynającego się Tygodnia Miłosierdzia przed kościołem odbywa się zbiórka na cele charytatywne.
  2. Zapraszamy na różaniec w kościele od poniedziałku o godz. 20.30 w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie oraz na Adorację Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku o 16:00.
  3. Jutro przypada Święto św. Marka, Ewangelisty. Po Mszy św. o 18:00 odbędzie się procesja z błogosławieństwem pól, natomiast we wtorek obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.
  4. We wtorek po Mszy św. o 18:00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Drugie spotkanie odbędzie się w sobotę o godz. 9:00.
  5. Druhowie z OSP Pogódki proszą o wsparcie finansowe przy zakupie nowego samochodu ratowniczo gaśniczego, dlatego w przyszłym tygodniu po niedzielnych mszach św. 1 maja będą zbierali na ten cel do puszek przy wyjściu z Kościoła. Jesteśmy blisko sfinalizowania zakupu samochodu, który na lata będzie służył naszej lokalnej społeczności i czuwał nad naszym bezpieczeństwem. Za otwarte serce i każdą pomoc dziękujemy.
  6. Dom Kultury oraz dzieci i młodzież z sekcji wokalnej z Goksir w Liniewie zapraszam na koncert i wieczór uwielbienia „Wielbi Dusza Moja Pana”, który odbędzie się 1 maja (niedziela) w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Liniewie o godzinie 16.00. Będzie można usłyszeć wiele przepięknych utworów między innymi zespołu niemaGotu.
  7. Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Pelplińskiej zaprasza na pielgrzymkę do Medjugorie na Festiwal Młodych w terminie 29 lipca – 8 sierpnia 2022 r. Oprócz udziału w Festiwalu przewidziane jest także nawiedzenie miejsc objawień, wycieczki do Mostaru i Dubrownika oraz plażowanie nad Adriatykiem. Koszt udziału w pielgrzymce wynosi 2690 zł. Osobą odpowiedzialną jest ks. Dominik Roczniak. Zapisy do 15 maja br. Więcej informacji na plakacie i parafialnym Facebooku.
  8. W przyszłą niedzielę 1 maja na godz. 15:00 zapraszamy na spotkanie Radę Parafialną.
  9. Informujemy, że na bieżący rok nie ma już wolnych intencji mszalnych, poza nagłymi sytuacjami losowymi.