OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 19 KWIETNIA 2020 R.

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary, składane osobiści i wpłacane na nasze konto parafialne, za wykonane prace stolarskie oraz małżeństwu z Koźmina, które ufundowało Paschał do naszego kościoła. Dziękujemy także naszym strażakom za pilnowanie by w kościele była odpowiednia liczba osób.
  2. Od poniedziałku na Mszach św. i nabożeństwach w naszym kościele jednorazowo mogą uczestniczyć 23 osoby ale obowiązkowo z zasłoniętymi ustami i nosem.
  3. Wszystkie Msze św. w ciągu tygodnia będą transmitowane on-line. W Niedzielę transmitowane będą Msze św. o 8.00 i 11.00.
  4. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00. Ponawiamy naszą zachętę do przyjmowania Komunii św. na rękę.
  5. Zapraszamy na indywidualną Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od godz. 16.00. W tym czasie będzie okazja do spowiedzi w konfesjonale lub zakrystii.
  6. Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca w naszych rodzinach codziennie o 20.30. Transmisje różańca on-line z naszego kościoła będą w środy, piątki i w niedzielę.
  7. W związku z istniejącą sytuacją oraz wytycznymi Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej informuję, że tegoroczna Uroczystość I Komunii św. zostaje przełożona na późniejszy termin i wstępnie odbędzie się 13 września o godz. 11.00.