OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO, 7 STYCZNIA 2024 R.

NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO, 7 STYCZNIA 2024 R.

1. Boże Narodzenie to czas śpiewania najpiękniejszych Polskich Kolęd i Pastorałek. Zapraszamy dzisiaj wszystkich parafian i gości na wspólne śpiewanie kolęd do naszego Kościoła. Wystąpi i śpiew poprowadzi: Patryk Szynwelski – artysta, wokalista, uczestnik programu telewizyjnego „Szansa na sukces Opole 2022” oraz laureat i finalista wielu festiwali muzycznych na szczeblu międzynarodowym i ogólnopolskim.
  2. W tym tygodniu z racji kolęd zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od 18:30 do 19:30 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  3. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na dokończenie remontu salki katechetycznej.
  4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Krakowa, Wadowic i Jasnej Góry w dniach od 23 do 25 lutego. Cena wyjazdu to 890 zł. Zapisy u ks. Dawida, szczegóły w kruchcie kościoła.
  5. Dziękujemy rodzinie Celiny i Krystiana za modlitwę różańcową w intencji naszych misji parafialnych. Dzisiaj różaniec przejmuje rodzina Marii i Stanisława a za tydzień Krystyny i Jana.
  6. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.