OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 2 CZERWCA 2024 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA IX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 2 CZERWCA 2024 R.

  1. Dzisiaj przed kościołem odbywa się zbiórka na świątynię Opatrzności Bożej. Za składane ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  2. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie procesji Bożego Ciała; przygotowującym ołtarze, dziewczynkom sypiącym kwiatki i ich opiekunkom, ministrantom, strażakom, paniom niosącym chorągwie, panu organiście i towarzyszącym mu śpiewakom, za wianek na monstrancję oraz za udekorowanie domów.
  3. W czasie oktawy Bożego Ciała procesje eucharystyczne w łączności z Mszą św. o 18.00 a w dzisiaj o 9.30. Niech te dni będą wyrazem naszej wdzięczności Panu Jezusowi za Jego obecność pośród nas w Najświętszym Sakramencie.
  4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne. Okazja do spowiedzi w Głodowie w czwartek od 15:30 w Pogódkach w piątek od 16:00 i podczas adoracji. Chorych z posługą sakramentalną ks. proboszcz odwiedzi w piątek od 9:00.
  5. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na parafialne inwestycje.
  7. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiane będą w łączności ze Mszą św. o 18:00.
  8. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 18:30 do 20:00 i różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  9. Dziękujemy za modlitwę różańcową w intencji owoców naszych misji parafialnych p. Zycie. Dzisiaj różaniec przejmuje rodzina Bernadety i Krzysztofa a za tydzień rodzina Wiolety i Adama. Zachęcamy do dalszych zapisów.