OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 29 STYCZNIA 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 29 STYCZNIA 2023 R.

  1. Do czwartku, 2 lutego, można zgłaszać indywidualne kolędy dla rodzin, które w okresie ferii miały zaplanowane wyjazdy. Do tej pory taką potrzebę zgłosiła tylko jedna rodzina z Koźmina. Chętnych zapraszamy do kontaktu z biurem parafialnym.
  2. W czwartek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Na Mszach św. o 9:30 i 18:00 poświęcimy świece.
  3. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne, I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w Głodowie w czwartek od 15.00 a w Pogódkach w piątek od 16.00 oraz podczas adoracji.
  4. W piątek wspominamy św. Błażeja, patrona w chorobach gardła; na Mszach św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa za wstawiennictwem św. Błażeja.
  5. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od 9:00.
  6. W czwartek 2 lutego na Mszę św. o godzinie 18:00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św., którym poświęcimy świece.
  7. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 18:30 do 19:30 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie w piątek o godz. 19:30.
  8. Są do kupienia płyty z aranżacjami fortepianowymi s. Estery od Ducha Świętego, Karmelitanki Bosej. Koszt płyty to 30 zł. Kwota w całości jest przeznaczona na wsparcie klasztoru w Suchej Hucie, który modli się za naszą parafię. Przez ks. Dawida można również przekazać mniszkom intencje modlitewne.