OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 27 MARCA 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 27 MARCA 2022 R.

  1. Dzisiaj przed kościołem rodzina małego Nikodema z Nowego Podlesia zbiera ofiary na operację ręki dziecka, która musi odbyć się w najbliższym czasie by uniknąć amputacji kciuka i braku sprawności całej ręki.
  2. Zapraszamy na różaniec w kościele codziennie o godz. 20.30 w intencji narodu Ukraińskiego oraz o pokój na świecie.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w Głodowie w czwartek o 15.30, w Pogódkach w piątek o 9.30, 17.30 i 19:00 dla kandydatów do bierzmowania. W niedzielę o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym.
  4. Od wtorku do piątku zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w naszym kościele od godz. 16:00.
  5. W piątek odwiedzimy naszych chorych z posługą sakramentalną od godz. 10:00.
  6. Przez czas Wielkiego Postu można nabyć świece wielkanocne, których koszt zostanie przekazany na pomoc Hospicjum w Kartuzach w cenie 12 zł. Świece można nabyć również w biurze parafialnym.
  7. Zapraszamy 1 kwietnia o godz. 21.30 na drogę Krzyżową z Tomaszewa do kościoła parafialnego. Będziemy się modlić w intencji pokoju na świecie. Zbiórka w Tomaszewie o godz. 21.15.
  8. Od tej soboty, w każdą pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 9:00. Nabożeństwo składa się z różańca, rozmyślania o tajemnicy różańcowej (15 min.) i Komunii Świętej w intencji wynagradzającej. Również prosimy o spowiedź przed pierwszą sobotą w tej intencji.
  9. Wychodząc na przeciw rodzinom, które pozostały na terenach ogarniętych wojną na Ukrainie, Caritas Diecezji Pelplińskiej włącza się w ogólnopolską akcję „Paczka dla Ukrainy”. Nasza parafia ma zadanie przygotowania 5 paczek ściśle określonymi produktami, tak aby paczka pomogła przetrwać jednej rodzinie przez tydzień. Listy produktów o ściśle określonej wadze można zabrać z bocznych ołtarzy. Produkty dostarczam do soboty na plebanię.