OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 14 MARCA 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 14 MARCA 2021 R.

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na budowę nowej kostnicy. Serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary oraz te wpłacane na konto i za pomocą Kwestonetu. Dziękujemy także za pomoc w pracach przy układaniu chodnika na parkingu.
  2. Dzisiaj przed kościołem odbywa się zbiórka na operację serca małej Oli ze Studzienic koło Kalisk.
  3. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00 do 17.00 z możliwością spowiedzi. W Głodowie adoracja w czwartek od 13.00 do 15.00 z możliwością spowiedzi.
  4. Zapraszamy na różaniec online codziennie o godz. 20.30 w intencji ustania pandemii, o rychłą beatyfikację s. Teodory Witkowskiej. Zapraszamy również na transmisje Mszy św. w dni powszednie o 17.00 a w niedziele o 11.00.
  5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w Głodowie w czwartek o 15.00, w Pogódkach w piątek o 9.30 i 17.30. Dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców Droga Krzyżowa w piątek o 19.00. W niedzielę o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym.
  6. Prosimy o zgłoszenie się do biura parafialnego (może być telefonicznie) osoby, które zamówiły intencje mszalne na 12 maja o 18.00.
  7. Sołectwo Pogódki wraz z naszą OSP organizuje akcję dystrybucji czujników czadu w promocyjnych cenach wraz z montażem. Zachęcamy do zamawiania czujników u Sołtysa. Szczegóły na afiszu w kruchcie kościoła