OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 10 MARCA 2024 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 10 MARCA 2024 R.

  1. Dzisiaj rozpoczynamy nasze wielkopostne rekolekcje. Poprowadzi je franciszkanin o. Symplicjusz Sobczyk. Msze św. z naukami od poniedziałku do środy o 9.30 i 18:00 a w Głodowie o 16:00. Niech wielkodusznie ofiarowany Panu Bogu czas rekolekcji będzie pomocą w naszym zbawieniu. We wtorek i środę kolekta będzie wyrazem naszej wdzięczności dla ojców franciszkanów za posługę rekolekcji.
  2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na parafialne inwestycje. Za złożone ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  3. We wtorek, w dzień urodzin św. Gemmy Galgani, nabożeństwo z prośbą o jej wstawiennictwo, z oddaniem czci relikwiom, po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w Głodowie w czwartek o 15.30, w Pogódkach w piątek o 9.30, 17.30 i o 18.30 dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. W niedzielę o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.
  5. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 19:00 do 20:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszach św. o 9:30 i 11:00 swoim śpiewem towarzyszyć nam będzie zespół Benedictus. Po Mszach św. będzie można wesprzeć zespół w kupnie nowego sprzętu muzycznego.
  7. Dziękujemy p. Annie za modlitwę różańcową w intencji owoców naszych misji parafialnych. Dzisiaj różaniec przejmuje p. Marcelina a za tydzień Dawid wraz z rodziną.