OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 3 MAJA 2020 R.

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary, składane osobiści i wpłacane na nasze konto parafialne. Dziękujemy także naszym strażakom za pilnowanie by w kościele był nie więcej niż 26 osób oraz za wszelką pomoc przy remoncie dachu na garażach i uprzątnięciu terenu. Naszym strażakom dodatkowo składamy serdeczne życzenia z okazji jutrzejszego wspomnienia św. Floriana.
2. W ciągu tygodnia transmitowane będą Msze św. z nabożeństwem majowym o 17.00. W Niedzielę transmitowane będą Msze św. o 8.00 i 11.00.
3. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00. Ponawiamy naszą zachętę do przyjmowania Komunii św. na rękę.
4. Wypominki za zmarłych będziemy odmawiali przed różańcem w niedzielę z godziny 8.00, w środę z godziny 9.30 a w piątek z Głodowa.
5. Prosimy zgłaszać chorych, których mamy odwiedzić z posługą sakramentalną w tym tygodniu.
6. Zapraszamy na indywidualną Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od godz. 16.00. W tym czasie będzie okazja do spowiedzi w konfesjonale lub zakrystii.
7. Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca w naszych rodzinach codziennie o 20.30. Transmisje różańca on-line z naszego kościoła będą w środy, piątki i w niedzielę.
8. Nabożeństwa majowe w kościele są odprawiane po Mszy św. o 17.00. Prosimy nie organizować w tym roku nabożeństw przy krzyżach i kapliczkach.
9. W zakrystii można odbierać nowy numer „Pielgrzyma” a przy wyjściu z kościoła można nabyć „Małego Pielgrzyma”.
10. Przypominamy, że nadal obowiązkowo trzeba mieć zasłonięte usta i nos także na cmentarzu. W przypadku niestosowania się do tego wymogu powiadomione zostaną odpowiednie służby a cmentarz zostanie bezterminowo zamknięty.