OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 21 KWIETNIA 2024 R.

NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 21 KWIETNIA 2024 R.

1. Dzisiaj Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Gościmy w naszej parafii diakona Etienne`a i kleryka Pawła z Seminarium Misjonarzy Świętej Rodziny. Po Mszach św. w Pogódkach o 9:30 i w Głodowie spotkanie kandydatów do bierzmowania. Po Mszach św. będzie można wesprzeć działalność Seminarium Misjonarzy Świętej Rodziny.
  2. W ubiegła niedzielę na parafialne inwestycje zebraliśmy 4.550 zł. a na kartuskie hospicjum 3.950 zł. Za złożone ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  3. We wtorek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski a w czwartek święto świętego Marka Ewangelisty. W czwartek po Mszy św. o 18:00 procesja z błogosławieństwem pól. W czwartek przypada również 12 rocznica śmierci biskupa Jana Bernarda Szlagi, o którym pamiętajmy w naszych modlitwach.
  4. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 18:30 do 20:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  5. Za tydzień kazania wygłosi i będzie zbierał na misję w Papui-Nowej Gwinei o. Robert Ablewicz MSF, misjonarz.
  6. Dziękujemy za modlitwę różańcową w intencji owoców naszych misji parafialnych p. Ludwice. Dzisiaj różaniec przejmuje rodzina Wandy i Jana a za tydzień p. Franciszka.