OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ ADWENTU, 24 GRUDNIA 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA IV NIEDZIELĘ ADWENTU, 24 GRUDNIA 2023 R.

  1. Obchodzimy dzisiaj Wigilię Bożego Narodzenia. Pamiętajmy o odwiecznej tradycji zachowania w tym dniu postu. Obchód Uroczystości Bożego Narodzenia rozpoczniemy o 22.00 w Pogódkach i Głodowie a następnie o północy Pasterka w kościele parafialnym. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia Msze św. będą o 9.30 i 11.00 i w Głodowie o 12.30 a w drugim dniu świąt według porządku niedzielnego.
  2. W drugim dniu świąt odbędzie się zbiórka na szkolnictwo katolickie.
  3. W zakrystii kościoła można nabyć opłatki i świece wigilijne (w cenie 10 zł.). Ofiary za opłatki przeznaczymy na dokończenie remontu salki.
  4. W przyszła niedzielę Świętej Rodziny po Mszy św. o 9.30 odprawimy nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie starego roku.
  5. W przyszły poniedziałek , 1 stycznia, obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. W tym dniu obowiązuje nas udział we Mszy św. Msze św. zostaną odprawione o godz. 9.30, 11.00 i 16.00 a w Głodowie o 12.30.
  6. Dziękujemy rodzinie Marzeny i Jana za modlitwę różańcową w intencjach naszych misji parafialnych. Dzisiaj różaniec przejmuje p. Urszula a za tydzień rodzina Celiny i Krystiana. W zakrystii można zgłaszać chęć włączenia się w modlitwę różańcową.
  7. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.